Ota yhteyttä

Pelican Ala-Tikkurila
Härkävaljakontie 28
00750 Helsinki
0207 007 720
ala-tikkurila@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Espoonlahti
Sillankorva 17
02300 Espoo
0207 007 770
espoonlahti@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Herttoniemi
Hitsaajankatu 8
00810 Helsinki
0207 007 715
herttoniemi@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Hesperian puisto
Mannerheimintie 40
00100 Helsinki
0207 007 745
toolo@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin Suljettu
Lauantai Suljettu
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Itäharju
Kalevantie 11
20520 Turku
0207 007 760
itaharju@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Kilo
Kilonkartanontie 1
02610 Espoo
0207 007 725
kilo@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Konala
Paperitie 5
00390 Helsinki
0207 007 735
konala@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Olari
Piispanmäentie 8
02240 Espoo
0207 007 730
olari@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Ruoholahti
Köydenpunojankatu 15
00180 Helsinki
0207 007 755
tapiola@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin Suljettu
Lauantai Suljettu
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Tammisto
Sähkötie 12
01510 Vantaa
0207 007 740
tammisto@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Tapiola
Kimmeltie 1 - 3
02110 Espoo
0207 007 755
tapiola@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Töölö
Mannerheimintie 102
Myymälä ja asiakaspalvelu: Päivärinnankatu 1
00250 Helsinki
0207 007 745
toolo@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Vallila
Mäkelänkatu 62
(Kulku lastausalueelle ja asiakaspalveluun Elimäenkatu 32 tai Kumpulantie 17)
00520 Helsinki
0207 007 710
vallila@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai 11:00 - 15:00

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Varisto
Martinkyläntie 57
01720 Vantaa
0207 007 765
varisto@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot
Pelican Viikki
Pihlajistonkuja 4
00710 Helsinki
0207 007 750
viikki@pelican.fi

Vuokraa tila tästä

Arkisin 10:00 - 18:00
Lauantai 10:00 - 15:00
Sunnuntai Suljettu

Pääsy varastotiloihin
Kaikki päivät 05:30 - 24:00

Katso yhteystiedot

Ota yhteyttä

Täytä alapuolella oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä yhden työpäivän kuluessa.